Kategorie
Značky
  Blog
   Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.

   Menu
   Uživatelské menu
   B2B portál
   Prodejny
   +420 595 135 111

   CXS STRETCH kraťasy

   Pánské montérkové kraťasy, strečová tkanina umožňující volný pohyb, pas s poutky na opasek, přední kapsy s kapsou na zip, multifunkční kapsy na obou stranách, dvě zadní kapsy - jedna s klopou, reflexní doplňky. Doporučené použití: letní pracovní oděv, strojírenství, stavebnictví, lehký průmysl, automobilový průmysl, logistika, skladová manipulace, spedice, autoservisy, údržba, montáže, zemědělství, zahrada, hobby.

   CXS TANO

   Opasek, šířka 4 cm, délka 130 cm, kožený, nastavitelná spona, černý.

   Univerzální kožený opasek s kovovou sponou a embosovaným logem CXS. Díky svému elegantnímu designu je vhodný k pracovnímu i společenskému oděvu. Umožňuje zkrácení na požadovanou délku. Volné poutko navíc pro uchycení konce opasku. Tloušťka kůže 2 - 3 mm.

   CXS SENJA S3S

   Kotníková bezpečnostní obuv s kompozitní špicí a textilní antipenetrační stélkou, reflexní doplňky. Materiál: svršek z 1,8 - 2 mm hydrofobní hovězí lícové kůže, polstrovaný textilní límec, vnější TPU ochrana okopu odolná proti odírání dle SC (Scuff cap), ochrana paty ze strukturovaného TPU, podšívka: prodyšná tkanina s dobrými absorpčními vlastnostmi, vnitřní zesílení paty oděruvzdorným PU, pohodlná vyjímatelná vložka z pleteniny, PU a měkkého ETPU s tlumícím efektem, podešev: protiskluzová, antistatická, olejivzdorná, odolná proti propichu a kontaktnímu teplu do 300 °C.

   Ochranné pomůcky
   Naše kolekce ochranných pomůcek CXS nabízí široký výběr produktů pro ochranu sluchu, hlavy, zraku a dalších důležitých částí těla, abyste mohli pracovat s jistotou ve všech pracovních prostředích. S ochrannými pomůckami CXS můžete pracovat s větší bezpečností a důvěrou ve svou ochranu. Vyberte si správné ochranné vybavení pro vaše pracovní prostředí a zajistěte si maximální ochranu před nebezpečím. Vaše zdraví a bezpečnost jsou pro nás prioritou.
   Doplňky
   Naše kolekce pracovních doplňků CXS je navržena s ohledem na vaše potřeby a požadavky, aby vám poskytovala praktické řešení a dodávala vám potřebnou podporu během pracovních úkolů. Od ochranných prvků po praktické vybavení, naše doplňky jsou klíčovou součástí vaší pracovní výbavy. S doplňky CXS máte jistotu kompletní pracovní výbavy, která vám umožní pracovat efektivně a bezpečně. Prohlédněte si naši širokou nabídku a vyberte si doplňky, které odpovídají vašim potřebám a profesionálním požadavkům.
   Rukavice
   Naše rukavice CXS jsou navrženy s důrazem na bezpečnost, pohodlí a funkčnost, aby vám poskytovaly optimální ochranu a výkon při každodenní práci. S širokou škálou stylů a materiálů si můžete vybrat ty správné rukavice pro vaše specifické potřeby. Nakupte rukavice CXS a buďte si jisti, že vaše ruce jsou dobře chráněny při každé pracovní činnosti. Důvěřujte naší kvalitě a zkušenostem a vyberte si rukavice, které vám poskytnou optimální ochranu a komfort po celý pracovní den.
   Obuv
   Naše kolekce pracovní obuvi CXS je navržena s důrazem na ochranu, ergonomii a stylový design, aby splňovala požadavky moderních profesionálů ve všech odvětvích. Bezpečnostní prvky, pohodlí a odolnost jsou klíčové vlastnosti každého modelu obuvi CXS. S obuví CXS budete připraveni čelit všem výzvám vaší práce s jistotou bezpečnosti a pohodlí. Nechte se inspirovat naší kolekcí a najděte ten správný model pro vaše pracovní potřeby. Vaše nohy si zaslouží obuv, která je chrání a zároveň je udržuje v pohodlí po celý den.
   Oděvy
   V naší kolekci oblečení CXS spojujeme funkčnost, komfort a stylový design pro profesionály, kteří vyžadují maximální výkon ve své práci. Každý kus oblečení je pečlivě navržen s ohledem na potřeby moderního pracovníka. S CXS oblečením se můžete spolehnout na kvalitu, bezpečnost a moderní design, který vám pomůže překonávat každodenní výzvy ve vaší práci. Přizpůsobte si svůj pracovní outfit dle vašich potřeb a vyznejte se ve stylu s CXS.

   Galerie
   Galerie našich fotografií je vám k dispozici
   Vítejte v CXS galerii fotografií. Procházením naší galerie získáte nový pohled na svět. Objevte krásu, sílu a jedinečnost našich produktů.

   CXS - Váš partner v oblasti pracovního vybavení

   Jsme tady proto, abychom vám pomohli dosáhnout vašich obchodních cílů s naší marketingovou podporou. Bez ohledu na to, zda potřebujete zvýšit povědomí o značce, zlepšit prodeje nebo navázat nové vztahy se zákazníky