Kategorie
Značky
  Blog
   Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.

   Menu
   Uživatelské menu
   B2B portál
   Prodejny
   +420 595 135 111

   CXS BENSON

   MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ VIDITELNOST A MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ

   Kolekce výstražných oděvů CXS BENSON je navržena pro profesionály, kteří potřebují výjimečnou viditelnost, prvotřídní kvalitu a pohodlí. Tato kolekce zahrnuje pracovní blůzy, kalhoty, softshellové bundy, zateplené bundy a vesty a dokonce i pracovní rukavice, které jsou nejen pohodlné, ale i stylizované s důrazem na praktičnost a dlouhou životnost. Na výběr jsou varianty ve výstražné žluté, ale i oranžové barvě, kterou rafinovaně doplňují kontrastní tmavé prvky.

   CXS BENSON

   Všechny oděvy kolekce CXS Benson splňují požadavky normy EN ISO 20471 a dosahují třídy 2. Když však zkombinujete vrchní a spodní díl oděvu z této kolekce, dosáhnete nejvyšší možné třídy 3, což zajišťuje maximální úroveň viditelnosti a bezpečnosti na silnici, kolejišti a v prostředí se sníženou viditelností. Kolekce je proto vhodná pro profesionály z oblastí jako je stavebnictví, silniční práce, letecká a lodní doprava, logistika, a dokonce i pro policejní a záchranné složky, kde je vysoká viditelnost nezbytná pro denní bezpečnost zaměstnanců.

   Dostupné ve 2 barevných variantách

   Pro vaše potřeby jsme vytvořili dvě dostupné barevné varianty, které vám umožní vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje vašim preferencím a požadavkům.
   Vesty CXS BENSON

   Pánská výstražná zateplená vesta, odolná proti vodě a větru, fleecový límec, kryté zapínání na zip a suché zipy, levá náprsní kapsa na zip, pravá krytá klopou, v pravé kapse odnímatelné pouzdro na ID kartu, boční kapsy na zip, segmentované reflexní pásky, kontrastní oranžové a reflexní doplňky, vnitřní náprsní kapsa, stahování v dolním okraji, odolnost materiálu proti průniku vody 2000 mm.

   Rukavice CXS BENSON

   Kombinované rukavice s reflexním páskem a silikonovými aplikacemi na prstech pro lepší úchop a manipulaci. Dlaň je vyrobena ze syntetické kůže (mikrovlákna), díky které jsou rukavice pohodlné a odolné vůči srážení, natahování a tvrdnutí. Hřbet z prodyšného Spandexu s PU reflexním páskem. Neoprenová manžeta se suchým zipem se snadno přizpůsobí zápěstí. Baleny s blistrem.

   Kalhoty CXS BENSON

   Pánské výstražné kalhoty, pas s poutky na opasek a gumou v bocích, 2 přední kapsy, 2 zadní kapsy, jedna s klopou, kryté přední zapínání na zip, boční multifunkční kapsy, stehenní zipová kapsa s vnitřním pouzdrem na ID kartu, kolena zesílena materiálem CORDURA s možností vložení kolenních výztuh, spodní část nohavic vyztužena materiálem CORDURA, segmentované reflexní pásky (šíře 7 cm), kontrastní žluté/oranžové a reflexní doplňky.

   Blůzy CXS BENSON

   Pánská výstražná blůza, ramena zesílena materiálem CORDURA, rukávy s nastavitelnou manžetou na suchý zip, kryté zapínání na zip, suché zipy a druky, levá náprsní kapsa na zip, pravá krytá klopou, v pravé kapse odnímatelné pouzdro na ID kartu, na levém rukávu kapsička na tužky, boční kapsy na zip, segmentované reflexní pásky (šíře 7 cm), kontrastní žluté/ oranžové a reflexní doplňky.

   Rukavice CXS BENSON

   Kombinované rukavice s reflexním páskem a silikonovými aplikacemi na prstech pro lepší úchop a manipulaci. Dlaň je vyrobena ze syntetické kůže (mikrovlákna), díky které jsou rukavice pohodlné a odolné vůči srážení, natahování a tvrdnutí. Hřbet z prodyšného Spandexu s PU reflexním páskem. Neoprenová manžeta se suchým zipem se snadno přizpůsobí zápěstí. Baleny s blistrem. Doporučené použití: logistika, lehký průmysl, hobby, řidiči, práce na silnici a v prostředí se sníženou viditelností.

   Kalhoty CXS BENSON

   Pánské výstražné kalhoty, pas s poutky na opasek a gumou v bocích, 2 přední kapsy, 2 zadní kapsy, jedna s klopou, kryté přední zapínání na zip, boční multifunkční kapsy, stehenní zipová kapsa s vnitřním pouzdrem na ID kartu, kolena zesílena materiálem CORDURA s možností vložení kolenních výztuh, spodní část nohavic vyztužena materiálem CORDURA, segmentované reflexní pásky (šíře 7 cm), kontrastní žluté/oranžové a reflexní doplňky. Doporučené použití: stavebnictví, silničáři, údržba, logistika, letecká a lodní doprava.

   Blůzy CXS BENSON

   Pánská výstražná blůza, ramena zesílena materiálem CORDURA, rukávy s nastavitelnou manžetou na suchý zip, kryté zapínání na zip, suché zipy a druky, levá náprsní kapsa na zip, pravá krytá klopou, v pravé kapse odnímatelné pouzdro na ID kartu, na levém rukávu kapsička na tužky, boční kapsy na zip, segmentované reflexní pásky (šíře 7 cm), kontrastní žluté/ oranžové a reflexní doplňky. Doporučené použití: stavebnictví, silničáři, údržba, logistika, letecká a lodní doprava.