Kategorie
Značky
  Blog
   Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.

   Menu
   Uživatelské menu
   B2B portál
   Prodejny
   +420 595 135 111

   CXS LUXY BRIGHT

   Oděvy kolekce CXS LUXY BRIGHT jsou charakteristické cenovou dostupností, jednoduchým a přitom praktickým designem a výraznými reflexními pruhy, jejichž cílem je zajistit viditelnost pracovníků. Jsou šité ze 100% bavlny, která je prodyšná a zdravotně nezávadná dle certifikace OEKO-TEX Standard 100. Pevná keprová vazba a gramáž 260 g/m2 se postará o odolnost a dlouhou životnost. Oděvy kolekce CXS LUXY BRIGHT můžete přizpůsobit firemní identitě vlastní výšivkou nebo potiskem.

   CXS LUXY BRIGHT

   JEDNODUCHÉ A EKONOMICKÉ ŘEŠENÍ PRO DOBROU VIDITELNOST

   CXS LUXY BRIGHT je cenově dostupná kolekce pracovních oděvů z bavlny, které jsou vybaveny reflexními pruhy zvyšujícími bezpečí pracovníků na pracovištích se sníženou viditelností. Blůzy, kalhoty i zahradníky mají jednoduchý, volný a přitom praktický střih. Jsou vhodné jako pracovní oděv do odvětví jako je stavebnictví, automobilový a lehký průmysl, logistika, zemědělství nebo strojírenství.

   Zahradníky CXS LUXY BRIGHT
   Pánské montérkové kalhoty s náprsenkou, náprsní kapsa na zip, pas vzadu do gumy, přední kapsy, boční kapsa na svinovací / skládací metr, boční kapsa na mobil / peněženku, zdvojená kolena, zadní kapsa s klopou, šle s gumou vzadu, reflexní pruhy.
   Kalhoty CXS LUXY BRIGHT
   Pánské montérkové kalhoty, pas s poutky na opasek, vzadu do gumy, přední kapsy, boční kapsa na svinovací / skládací metr, boční kapsa na mobil / peněženku, zdvojená kolena, zadní kapsa s klopou, reflexní pruhy.
   Blůzy CXS LUXY BRIGHT
   Pánská montérková blůza, odepínací rukávy s pružnou manžetou, kryté zapínání na zip a suché zipy, náprsní kapsy s klopami, skrytá náprsní kapsa na zip, jednoduché boční kapsy, spodní část na bocích do gumy, reflexní pruhy.

   Technická specifikace

   Složení materiálu: 100 % bavlna - Tento materiál je vyroben výhradně z bavlny, což zajišťuje přirozenou měkkost, dobrou prodyšnost a pohodlí při nošení.

   Gramáž: 260 g/m2 - Materiál má gramáž 260 g/m2, což znamená, že je lehčí a zároveň dostatečně pevný, aby poskytoval ochranu a komfort v různých pracovních prostředích.

   Reflexní prvky: Tento materiál je vybaven reflexními prvky, které zvyšují viditelnost a bezpečnost za snížených světelných podmínek nebo při práci v blízkosti pohybu vozidel a těžké techniky.

   Normy: EN ISO 13688 - Materiál splňuje normu EN ISO 13688, což zaručuje jeho vysokou úroveň bezpečnosti, kvality a výkonu, a je tak vhodný pro profesionální použití.