Kategorie
Značky
  Blog
   Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.

   Menu
   Uživatelské menu
   B2B portál
   Prodejny
   +420 595 135 111

   CXS NAOS

   Základem celé kolekce je materiál s konstrukcí 4-way stretch neboli čtyřsměrný strečový materiál. Ten díky své roztažitelnosti do všech čtyřech směrů umožňuje snadný a neomezený pohyb. Vysoký podíl nylonu zajišťuje rychlé schnutí oděvu. Exponovaná místa jsou vyztužena odolným materiálem Cordura®, který je chrání proti opotřebení. CXS NAOS se dále vyznačuje ergonomickým designem, strategicky umístěnými ventilacemi na blůze i kalhotách a množstvím praktických detailů, které vám usnadní práci každý den.

   CXS NAOS

   STYLOVÁ A FUNKČNÍ KOLEKCE, KTERÁ NEOMEZUJE V ŽÁDNÉM POHYBU

   Kolekce CXS NAOS představuje inovaci v oblasti pracovních oděvů, která díky své materiálové skladbě neomezuje v pohybu a zároveň nabízí spolehlivou výdrž. Je navržena pro potřeby moderních profesionálů, kteří ve svém pracovním procesu potřebují neomezenou flexibilitu, pohodlí a také odolnost. Oděvy z této kolekce zahrnují blůzy, kalhoty a kraťasy v atraktivních barevných kombinacích. Své místo si oděvy řady CXS NAOS najdou v mnohých odvětvích, například ve strojírenství, stavebnictví, lehkém průmyslu, automotive, logistice i hobby.

   Kraťasy CXS NAOS
   Pánské montérkové kraťasy s kontrastními barevnými a reflexními doplňky. Konstrukce 4-way stretch umožňuje roztahování materiálu ve všech čtyřech směrech a tím i snadný a volný pohyb. Vysoké procento nylonu zaručuje schopnost rychlého schnutí. Vybavení: flexibilní pas s možností upravení velikosti a poutky na opasek, 2 přední kapsy, 2 odnímatelné kapsy na nářadí vyztuženy materiálem CORDURA, kapsa na zip na stehně, multifunkční boční kapsa, 2 zadní kapsy ve spodní části vyztuženy materiálem CORDURA.
   Kalhoty CXS NAOS
   Pánské montérkové kalhoty s užším moderním střihem nohavic s kontrastními barevnými a reflexními doplňky. Konstrukce 4-way stretch umožňuje roztahování materiálu ve všech čtyřech směrech a tím i snadný a volný pohyb. Vysoké procento nylonu zaručuje schopnost rychlého schnutí. Vybavení kalhot: flexibilní pas s možností upravení velikosti a poutky na opasek, 2 přední kapsy, 2 odnímatelné kapsy na nářadí vyztuženy materiálem CORDURA, kapsa na zip na stehně, multifunkční boční kapsa, 2 zadní kapsy ve spodní části vyztuženy materiálem CORDURA, zipová ventilace v zadní části stehen, kolena zesílena materiálem CORDURA s možností vložení kolenních výztuh, spodní část nohavic vyztužena materiálem CORDURA.
   Blůzy CXS NAOS
   Pánská montérková blůza s kontrastními barevnými a reflexními doplňky. Konstrukce 4-way stretch umožňuje roztahování materiálu ve všech čtyřech směrech a tím i snadný a volný pohyb. Vysoké procento nylonu zaručuje schopnost rychlého schnutí. Blůza je na exponovaných místech vybavena doplňky z materiálu CORDURA, rukávy s nastavitelnou manžetou, náprsní kapsou na zip a dvěma skrytými náprsními kapsami na zip, dvěma bočními kapsami na zip, tužkovou kapsičkou na levém rukávu, ventilací v zadní části a bočních částech pod rukávy, vnitřní kapsou na zip a síťovou prodyšnou podšívkou.

   Technická specifikace

   Základní materiál: 93 % nylon a 7 % elastan - Tento základní materiál kombinuje odolnost nylonu s pružností elastanu, což poskytuje flexibilitu a pohodlí při pohybu.

   Doplňkový materiál: 100 % polyester - Doplňkový materiál z polyesteru přispívá k celkové pevnosti a odolnosti oblečení, zároveň umožňuje dobrý odvod vlhkosti a rychlé schnutí.

   Cordura: 100 % nylon - Cordura, vyrobená z nylonu, je známá svou vysokou odolností a trvanlivostí, což zajišťuje ochranu proti opotřebení na exponovaných místech.

   Gramáž: 220 g/m2 - Lehká gramáž 220 g/m2 umožňuje pohyblivost a pohodlí při práci, aniž by to ovlivnilo celkovou odolnost materiálu.

   Normy: EN ISO 13688 - Materiál splňuje normu EN ISO 13688, což zaručuje jeho shodu s evropskými normami pro ochranné oblečení, včetně požadavků na konstrukci, rozměry a označení.