Kategorie
Značky
  Blog
   Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.

   Menu
   Uživatelské menu
   B2B portál
   Prodejny
   +420 595 135 111

   CXS LUXY

   Oděvy kolekce CXS LUXY jsou charakteristické jednoduchý a praktickým designem a cenovou dostupností. Jsou šité ze 100% bavlny, která je prodyšná a zdravotně nezávadná dle certifikace OEKO-TEX Standard 100. Pevná keprová vazba a gramáž 260 g/m2 zajistí odolnost a dlouhou životnost. Oděvy kolekce CXS LUXY můžete ozdobit výšivkou nebo potiskem firemního loga a přizpůsobit tak vlastní identitě. Decentní reflexní prvky zajistí viditelnost ve tmě v prostředí se sníženou viditelností.

   CXS LUXY

   EKONOMICKÉ PRACOVNÍ ODĚVY S ŠIROKÝM VÝBĚREM BAREV

   Řada CXS LUXY je ideální volbou pro ty, kteří hledají ekonomické řešení nebo jednoduchý a přitom praktický design pracovních oděvů. Tato kolekce zahrnuje blůzy, kalhoty, kalhoty s náprsenkou, kraťasy a kombinézy. Abychom vyhověli mnohým potřebám a pracovním prostředím, nabízíme široký výběr barevných variant, zkrácené, prodloužené střihy a zimní verze oděvů CXS LUXY. K dispozici jsou rovněž blůzy, kalhoty a zahradníky pro ženy. Své uplatnění oděvy řady CXS LUXY najdou například ve strojírenství, stavebnictví, lehkém průmyslu, logistice, zemědělství, ale i na zahradě či v domácí dílně.

   Kombinézy CXS LUXY ROBERT
   Pánská montérková kombinéza, kryté zapínání na zip a suché zipy, dvoucestný zip, rukávy s pružnou manžetou, náprsní kapsy s klopami, skrytá náprsní kapsa na zip, přední kapsy, boční kapsa na svinovací / skládací metr, boční kapsa na mobil / peněženku, zdvojená kolena, pruženka v bederní části, zadní kapsa s klopou, reflexní doplňky.
   Kraťasy CXS LUXY TOMÁŠ
   Pánské montérkové kraťasy, pas s poutky na opasek, vzadu do gumy, přední kapsy, boční kapsa na svinovací / skládací metr, boční kapsa na mobil / peněženku, zadní kapsa s klopou, reflexní doplňky.
   Kalhoty CXS LUXY JOSEF
   Pánské montérkové kalhoty, pas s poutky na opasek, vzadu do gumy, přední kapsy, boční kapsa na svinovací / skládací metr, boční kapsa na mobil / peněženku, zdvojená kolena, zadní kapsa s klopou, reflexní doplňky.
   Blůzy CXS LUXY EDA
   Pánská montérková blůza, odepínací rukávy s pružnou manžetou, kryté zapínání na zip a suché zipy, náprsní kapsy s klopami, skrytá náprsní kapsa na zip, jednoduché boční kapsy, spodní část na bocích do gumy, reflexní doplňky.

   Technická specifikace

   Složení materiálu: 100 % bavlna - Tento materiál je vyroben výhradně z bavlny, což zajišťuje přirozenou měkkost, dobrou prodyšnost a pohodlí při nošení.

   Gramáž: 260 g/m2 - Materiál má gramáž 260 g/m2, což znamená, že je lehčí a zároveň dostatečně pevný, aby poskytoval ochranu a komfort v různých pracovních prostředích.

   Normy: EN ISO 13688 - Materiál splňuje normu EN ISO 13688, což zaručuje jeho vysokou úroveň bezpečnosti, kvality a výkonu, a je tak vhodný pro profesionální použití.