Kategorie
Značky
  Blog
   Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.

   Menu
   Uživatelské menu
   B2B portál
   Prodejny
   +420 595 135 111

   CXS PHOENIX

   Kolekce CXS PHOENIX je skvělou volbou pro ty, kteří hledají oděvy kombinující lehkost, pohodlí a praktický styl. Jsou vyrobeny z lehké a prodyšné směsi materiálu polyester/bavlna o gramáži 190 g/m2, který je zdravotně nezávadný dle standardů OEKO-TEX. Oděvy CXS PHOENIX také nabízí možnost potisku nebo výšivky. Nechybí ani decentní reflexní doplňky, které zvyšují viditelnost pracovníků za špatných světelných podmínek nebo při práci ve večerních hodinách.

   CXS PHOENIX

   PRACOVNÍ KOLEKCE PRO MAXIMÁLNÍ POHODLÍ PŘI VYŠŠÍ TEPLOTĚ

   CXS PHOENIX představuje odlehčenou kolekci pracovních oděvů, která je ideální pro práci v letních měsících nebo ve vytápěných prostorách. S jejím jednoduchým designem a lehkým materiálovým složením poskytuje vynikající pohodlí a mobilitu během pracovního dne. Tato kolekce zahrnuje blůzy, kalhoty, zahradníky a kraťasy pro muže i ženy. Doporučujeme je pro odvětví jako je lehký průmysl, stavebnictví, automotive, zemědělství, ale i pro učiliště, na zahradu nebo do domácí dílny.

   Kraťasy CXS PHOENIX ZEFYROS
   Pánské montérkové kraťasy z lehkého materiálu, pas s poutky na opasek a gumou v bocích, přední klínové kapsy, boční kapsa s klopou, kapsa na skládací/svinovací metr, zadní jednoduchá kapsa na pravé straně, reflexní doplňky.
   Zahradníky CXS PHOENIX CRONOS
   Pánské montérkové kalhoty s náprsenkou, z lehkého materiálu, náprsní kapsa s klopou, přední klínové kapsy, boční kapsa s klopou, kapsa na skládací/svinovací metr, zdvojená kolena, zadní jednoduchá kapsa, šle vzadu na gumu, reflexní doplňky. Díky odlehčené gramáži vhodné pro práci nejen v letním období, ale také celoročně ve vytápěných provozech.
   Kalhoty CXS PHOENIX CEFEUS
   Pánské montérkové kalhoty z lehkého materiálu, pas s poutky na opasek a gumou v bocích, přední klínové kapsy, boční kapsa s klopou, kapsa na skládací/svinovací metr, zdvojená kolena, zadní jednoduchá kapsa, reflexní doplňky. Díky odlehčené gramáži vhodné pro práci nejen v letním období, ale také celoročně ve vytápěných provozech.
   Blůzy CXS PHOENIX PERSEUS
   Pánská montérková blůza z lehkého materiálu, rukávy s pružnou manžetou, zapínání na zip, náprsní kapsy s klopami, jednoduché boční kapsy, reflexní doplňky. Díky odlehčené gramáži vhodná pro práci nejen v letním období, ale také celoročně ve vytápěných provozech.

   Technická specifikace

   Složení materiálu: 65 % polyester a 35 % bavlna - Tento materiál kombinuje výhody polyesteru, jako je odolnost a rychlé schnutí, s příjemností a prodyšností bavlny, což poskytuje pohodlné a funkční oblečení.

   Gramáž: 190 g/m2 - Materiál má lehkou gramáž 190 g/m2, což jej činí ideální volbou pro práci v teplejších podmínkách, kde je žádoucí prodyšnost a pohodlí.

   Normy: EN ISO 13688 - Tento materiál splňuje normu EN ISO 13688, což znamená, že odpovídá vysokým standardům bezpečnosti, ochrany a pohodlí při pracovních aktivitách.