Kategorie
Značky
  Blog
   Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.

   Menu
   Uživatelské menu
   B2B portál
   Prodejny
   +420 595 135 111

   CXS NORWICH

   Kolekce CXS NORWICH je vyrobena z prodyšného materiálu polyester/bavlna, který je pevný a odolný díky keprové vazbě. Oděvy této kolekce jsou navíc zdravotně nezávadné dle standardů OEKO-TEX. Díky výstražnému materiálu a 3M reflexním páskům plní kolekce CXS NORWICH požadavky dle výstražné normy EN ISO 20471. Samostatné oděvy dosahují třídy 2 a kombinace vrchního a spodního dílu dokonce třídy 3, což zajišťuje vynikající úroveň viditelnosti.

   CXS NORWICH

   BUĎTE VIDĚT V NAŠÍ UNIVERZÁLNÍ HI-VIS KOLEKCI

   Výstražné oděvy s širokým spektrem využití - to je kolekce CXS NORWICH. Výstražné oděvy najdou své uplatnění v každém pracovním prostředí, kde je riziko horší viditelnost. Díky výrazným neonovým barvám a reflexním pruhům oděvy CXS NORWICH zajistí bezpečí na pracovišti silničářům, popelářům, údržbářům a také ve stavebnictví, logistice nebo letecké a lodní dopravě. K dispozici jsou blůzy, kalhoty, zahradníky a kraťasy v zářivých barvách žluté a oranžové.

   Kraťasy CXS NORWICH
   Pánské výstražné kraťasy, pas s poutky na opasek a gumou v bocích, 2 přední kapsy, 2 zadní kapsy s klopou na suchý zip, 2 boční kapsy s klopou na suchý zip, levá boční kapsa rozdělena na dvě komory, 3M reflexní pásky (šíře 5 cm a 6 cm).
   Zahradníky CXS NORWICH
   Pánské výstražné kalhoty s náprsenkou, šle s gumou vzadu, náprsní kapsa na suchý zip s menší kapsou na tužku, 2 přední kapsy, 2 zadní kapsy s patkou na suchý zip, kryté přední zapínání na zip, boční zapínání na knoflíky, levá boční kapsa s menší kapsou na tužku, 3M reflexní pásky (šíře 7 cm)
   Kalhoty CXS NORWICH
   Pánské výstražné kalhoty, pas s poutky na opasek a gumou v bocích, 2 přední kapsy, 2 zadní kapsy, kryté přední zapínání na zip, levá boční kapsa s menší kapsou na tužku, 3M reflexní pásky (šíře 7 cm).
   Blůza CXS NORWICH
   Pánská výstražná blůza, knoflík na přitáhnutí rukávové manžety, levá náprsní kapsa na suchý zip se skrytou kapsou na zip, pravá náprsní kapsa na suchý zip s menší kapsou na tužku, kryté zapínání na knoflíky, 3M reflexní pásky (šíře 5 cm).

   Technická specifikace

   Složení materiálu: 65 % polyester a 35 % bavlna - Tento materiál kombinuje odolnost polyesteru s pohodlím a prodyšností bavlny, což poskytuje vyváženou ochranu a komfort při práci.

   Gramáž: 280 g/m2 - S gramáží 280 g/m2 je tento materiál dostatečně robustní, aby poskytoval ochranu před vnějšími vlivy a zároveň zajišťoval pohodlné nošení.

   Normy: EN 340, EN 471 - Materiál splňuje normy EN 340 a EN 471, což zaručuje jeho shodu s evropskými standardy týkajícími se ochranného oblečení a reflexních vlastností.

   Reflexní prvky: Materiál je vybaven reflexními prvky, které zvyšují viditelnost uživatele za snížených světelných podmínek, což přispívá k bezpečnosti při práci v blízkosti pohybu vozidel nebo ve tmě.