Kategorie
Značky
  Blog
   Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.

   Menu
   Uživatelské menu
   B2B portál
   Prodejny
   +420 595 135 111

   CXS HALIFAX

   Hlavní výhodou CXS HALIFAX je lehký materiál bavlna/polyester s gramáží 190 g/m2. I přes takto odlehčenou gramáž je materiál pevný a odolný, a to díky keprové vazbě. Integrované panely ze síťoviny zajistí ventilaci při pohybu v teplém venkovním prostředí. Oděvy z kolekce HALIFAX jsou certifikované dle výstražné normy EN ISO 20471, přičemž samostatně dosahují třídy 2 a jejich kombinace dokonce třídy 3, což zajišťuje vynikající úroveň viditelnosti.

   CXS HALIFAX

   LETNÍ VÝSTRAŽNÁ KOLEKCE

   Kolekce CXS HALIFAX představuje speciálně navrženou řadu letních pracovních oděvů, která spojuje vysokou viditelnost s pohodlím a lehkostí. Díky lehkému materiálu a chytře umístěným ventilacím jsou vhodné jako letní pracovní oděv pro silničáře, popeláře, záchranáře, ale i do odvětví jako je stavebnictví, logistika, letecká a lodní doprava nebo zkrátka všude, kde je předpoklad zhoršené viditelnosti. V kolekci jsou k dispozici blůzy, kalhoty a kalhoty s náprsenkou v tradičních svítivých barvách - žlutá a oranžová - doplněných o výrazné reflexní pruhy a tmavě modré doplňky.

   Zahradníky CXS HALIFAX
   Pánské výstražné kalhoty s náprsenkou, letní, šle s gumou vzadu, náprsní kapsa na zip, boční zapínání na knoflíky, kryté přední zapínání na zip, 2 přední kapsy, 2 zadní kapsy s klopou na suchý zip, pravá boční kapsa na zip, zdvojená kolena s možností vložení kolenních výztuh, v zadní kolenní části mesh materiál zajišťující lepší odvětrávání, reflexní pásky (šíře 7 cm). V kombinaci s blůzou Halifax splňují ochrannou kategorii 3 (norma EN ISO 20471).
   Kalhoty CXS HALIFAX
   Pánské výstražné kalhoty, letní, pas s poutky na opasek a gumou v bocích, kryté přední zapínání na zip, 2 přední kapsy, 2 zadní kapsy s klopou na suchý zip, pravá boční kapsa na zip, zdvojená kolena s možností vložení kolenních výztuh, v zadní kolenní části mesh materiál zajišťující lepší odvětrávání, reflexní pásky (šíře 7 cm). V kombinaci s blůzou Halifax splňují ochrannou kategorii 3 (norma EN ISO 20471).
   Blůza CXS HALIFAX
   Pánská výstražná blůza, letní, rukávy s nastavitelnou manžetou na suchý zip, levá náprsní kapsa na suchý zip se skrytou kapsou na zip, pravá náprsní kapsa na suchý zip, kryté zapínání na zip a druky, v podpaží a na zádech mesh materiál zajišťující lepší odvětrávání, regulace v pase na suchý zip, reflexní pásky (šíře 5 cm). V kombinaci s kalhotami nebo kalhotami s náprsenkou Halifax splňuje ochrannou kategorii 3 (norma EN ISO 20471).

   Technická specifikace

   Základní materiál: KEP 60 % bavlna 40 % polyester - Kombinace bavlny a polyesteru v základním materiálu poskytuje odolnost, pohodlí a snadné udržování, což je ideální pro pracovní oděvy.

   Doplňkový materiál: 65 % polyester 35 % bavlna - Doplňkový materiál je další vrstvou, která zvyšuje odolnost a pevnost celé konstrukce, přičemž zachovává určitou úroveň prodyšnosti a pohodlí.

   Síťovina: 100 % polyester - Síťovina z polyesteru je ideální pro zajištění ventilace a prodyšnosti, což pomáhá udržovat uživatele v pohodě i při delších obdobích nošení.

   Gramáž: 190 g/m2 - Lehká gramáž 190 g/m2 umožňuje pohodlné nošení a zároveň poskytuje dostatečnou ochranu a odolnost pro pracovní prostředí.

   Normy: EN ISO 20471 - Materiál splňuje normu EN ISO 20471, což znamená, že poskytuje vysokou viditelnost a bezpečnost za snížených světelných podmínek, což je zvláště důležité pro práci v blízkosti pohybu vozidel nebo v rizikových prostředích.